SVEIKINIMAI 100 METŲ SULAUKUSIAM ŽALIAKALNIO GYVENTOJUI

Nuoširdžiausiai sveikiname 2019m. rugsėjo 30 d. 100 Metų Jubiliejaus sulaukusį Žaliakalnio seniūnijos gyventoją Petrą Šumską  !

Linkime stiprios sveikatos, neišsenkančios energijos, puikios nuotaikos ir artimųjų meilės.

Žaliakalnio seniūnijos kolektyvas

Akimirkos iš spalio 2 d. sveikinimo ceremonijos, kurioje dalyvavo Žaliakalnio seniūnijos atstovai, Seimo narė Audronė Jankuvienė. Buvo įteiktas mero sveikinimas, atminimo dovanėlės, gėlės.

 

Gimtuosiuose Biržuose

Petras Šumskas gimęs  1919-09-30 d. Biržuose, šiemet švenčia 100 metų sukaktį.

1950-08-26 d. vedė Bronę Jurkonytę -Šumskienę. Santuoka buvo palaiminta Biržų rajono Pabiržės bažnyčioje.   Šumskai užaugino 3 vaikus – 2 sūnus ir dukrą.  Sulaukė  7 anūkų ir 8 proanūkių. .   Kartu su žmona Bronyte jie atšventė auksines ir deimantines vestuves.

1972 metais Šumskų šeima atvyko gyventi į Kauno miestą, kur gyvena ligi šiol.  Petras Šumskas atvykęs į Kauną dirbo Kauno audinių fabrike, statybos skyriuje.

Petras puoselėja savo namų aplinką, džiaugiasi apsilankančiais vaikais, anūkais ir proanūkiais, – jų pasiekimais.  Žvalus ir darbštus, svetingas, niekada nesiskundžiantis savo bėdomis, jis  yra pavyzdys ir artimiesiems, ir kaimynams. Petro ilgaamžiškumo paslaptis  – nuolatinis judėjimas, fizinis darbas ir ramus būdas.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content