Sveikinimai 100 metų sulaukusiai Žaliakalnio gyventojai

Nuoširdžiausiai sveikiname 2019m. rugpjūčio 15 d.  100 Metų  Jubiliejaus sulaukusią Žaliakalnio seniūnijos gyventoją Oną Dambrauskienę !

Linkime stiprios sveikatos, neišsenkančios energijos, puikios nuotaikos ir artimųjų meilės.

Žaliakalnio seniūnijos kolektyvas

 

Akimirkos  iš rugpjūčio 16 d. sveikinimo ceremonijos, kurioje dalyvavo Žaliakalnio seniūnijos atstovai, Seimo narė Audronė Jankuvienė. Buvo įteiktas mero sveikinimas, atminimo dovanėlės, gėlės.

 

 

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content