Sveikiname seniūnijos 100-metį

Šių metų vasario 16-oji diena ypatinga Gričiupio seniūnijoje gyvenančiam šimtamečiui Georgijui Kolmogorcevui. Pasveikinti jubiliatą atvyko Gričiupio seniūnė Jolanta Žakevičienė, kuri kartu su gėlių puokšte perdavė nuoširdžius Kauno miesto mero Visvaldo Matijošaičio sveikinimus. Lietuvos Respublikos seimo nario Gedimino Vasiliausko kuo šilčiausius palinkėjimus šimtamečiui perdavė seimo nario padėjėja Andrija Šeštakauskaitė. Georgijaus Kolmogorcevo gerove ir sveikata jau ne vienerius metus rūpinasi žmona Jolanta.

Lygiai prieš šimtą metų ponas Georgijus gimė tolimajame Urale (Rusija). Šeimoje augo su dar keturiais broliais ir dviem seserimis. Po II-ojo Pasaulinio karo jaunas kareivis atsidūrė Lietuvoje. Kurį laiką gyveno Ukrainoje, vėliau grįžo į Lietuvą.

Vyras turi dvi dukras bei sūnų, du anūkus ir trys proanūkius.

Jaunystėje ponas Georgijus aktyviai sportavo: mėgo futbolą, užsiėminėjo atletika. Dabar senolis dienas leidžia skaitydamas istorinius straipsnius, domėdamasis sveikos gyvensenos patarimais.

rbt

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content