Sveikiname Klementiną Andriušienę su 100-to metų sukaktimi.

2018 m. sausio 20 d. 100-to metų sukaktį minėjo Gričiupio seniūnijos gyventoja Klementina Andriušienė.  Gričiupio seniūnė Jolanta Žakevičienė jubiliatei perdavė Kauno miesto mero Visvaldo Matijošaičio sveikinimus linkėdama stiprios sveikatos, puikios nuotaikos, ramių bei šviesių gyvenimo metų. Savo vardu Klementinai Andriušienei linkėjo dar ilgai būti stipriai, džiauktis gyvenimu ir ilgaamžiškumo paslaptį perduoti kitiems.

Apie K. Andriušienę.

1918 m. sausio 20 d. Klementina Andriušienė gimė Marijampolės rajone, Kruvelių k. Šeimoje augo su dar 3 seserimis ir broliu. Baigus 4 skyrius teko eiti ganyti karvių, nes šeima negalėjo išleisti dukros tolimesniems mokslams į gimnaziją.

Apie 1948 m. atsikėlė į Kauną. Dirbo stiklo fabrike bei Kauno klinikų gimdymo skyriuje.

K. Andriušienė sukūrusi šeimą sulaukė sūnaus. Anksti tapo našle – vyras žuvo karo metais. Tačiau ir šiai dienai senolė neliko viena – sūnus padeda buityje, turi du anūkus bei proanūkę, gyva yra ir dar viena sesuo.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content