Sveikatinimo užsiėmimai Žaliakalnio seniūnijoje

Žaliakalnio seniūnijoje nuo š. m.  kovo mėnesio vyksta sporto sveikatinimo užsiėmimai.  Kiekvieną savaitės pirmadienį įvairius mankštos pratimus savanoriškai praveda Lietuvos sporto universiteto studentė Vygailė Ašmantaitė  ir aktyvi bendruomenės narė Kristina  Mačiutaitė.

Žaliakalnio seniūnija dėkoja Vygailei Ašmantaitei ir Kristinai  Mačiutaitei už skatinimą sportuoti, mankštintis ir kitaip rūpintis savo sveikata,  už naudingus patarimus, mankštos pamokėles, mankštoms naudojamą sporto inventorių.

Sportuokime ir būkime sveiki !

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content