Keičiasi asmenų aptarnavimo tvarka seniūnijoje

 Į SENIŪNIJĄ PRIIMAMI TIK IŠ ANKSTO UŽSIREGISTRAVĘ ASMENYS:  (NEUŽSIREGISTRAVĘ PRAŠOME KREIPTIS TELEFONU, DERINTI PRIĖMIMO LAIKĄ)

Socialinės paramos skyrius    (8-37) 26 02 48

Seniūnijos veiklos klausimais  (8-37) 26 06 30

Dėl gyvenamosios vietos deklaravimo (8-37) 45 12 90

Socialinių paslaugų centras (Dėl poreikių nustatymo ir maisto paketų )   867496709

 Socialinės darbuotojos darbui su socialinės rizikos šeimomis  8603 46869, 860798245

 

PRIORITETAS TEIKIAMAS ASMENŲ APTARNAVIMUI NUOTOLINIU BŪDU:

 

 *Į seniūnijos patalpas priimami tik iš anksto užsiregistravę asmenys, nekarščiuojantys ar kitų ligos simptomų neturintys asmenys, kurie laikosi saugos reikalavimų (atvyksta su veido kaukėmis kurios dengia ir burnos ir nosies sritis, taip pat laikosi saugaus atstumo).

Neaptarnaujami asmenys, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (sloga, kosulys, apsunkintas kvėpavimas ir t.t.).

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content