SVARBI INFORMACIJA DĖL ŠILDYMO KOMPENSACIJOS GYVENTOJAMS UŽ 2022-2023 M. ŠILDYMO SEZONĄ

Sekmadienis (balandžio 30 d.) yra paskutinė diena, kai galima teikti prašymą dėl šildymo kompensacijos už 2022-2023 metų šildymo sezoną, už laikotarpį nuo 2022-ųjų spalio 1 d.

Gyventojai, kurie kreipsis nuo gegužės 1 d. gali prašyti šildymo išlaidų kompensacijos tik už du praėjusius mėnesius, t.y. teikiant prašymą kompensacijai gauti nuo 2023 m. kovo 1d., kai kreipiamasi gegužės mėnesį arba nuo 2023 m. balandžio 1 d., kai kreipiamasi birželio mėnesį.

ŽALIAKALNIO seniūnijos gyventojai prašymus gali pateikti Socialinės paramos skyriaus darbuotojoms, Šv. Gertrūdos g. 7, 1 kabinete. Tel.nr. 8 37 33 19 61 (CENTRO SENIŪNIJOJE).

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content