Dėmesio ! Svarbi informacija dėl seniūnijos veiklos

Dėl nustatyto covid – 19 atvejo Vilijampolės seniūnijoje dirbusiam darbuotojui  Vilijampolės seniūnija 2020-12-07 – 2020-12-11  neaptarnaus gyventojų vietoje.

 Prašome kreiptis telefonu:

  • Socialiniais klausimais (dėl išmokų, pašalpų, kompensacijų):  (8-37) 26 02 48

Notarinius veiksmus atliks ir gyvenamosios vietos deklaravimo klausimais aptarnaus Šilainių seniūnija adresu :  Baltų pr. 53, Kaunas   Tel. (8-37) 37 78 14

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content