Šv. Pranciškaus, gyvūnų globėjo, dienos paminėjimas

Ketvirtus metus organizuojamas Šv. Pranciškaus, gyvūnų globėjo, dienos paminėjimas tapo tradicine gyvūnų mylėtojų miesto švente. Šių metų spalio 1-ąją dieną Kauno senamiestis ruošiasi pažymėti ypatingai – sukuriant šventę visai šeimai: vaikams, suaugusiems bei jų augintiniams.

Pasaulis žino Pranciškų Asyžietį kaip poetą, visuomenės veikėją, vienuolį, katalikų šventąjį, įkūrusį mažesniųjų brolių ordiną, ir gamtos mylėtoją. Pasak legendos, Pranciškus suprato gyvūnų kalbą, sakė pamokslus paukščiams, o malda ir romumu sutramdė nuožmų vilką. Po mirties Pranciškus Asyžietis Italijoje buvo paskelbtas šventuoju – katalikybės plėtros, prekybininkų, gamtos apsaugos ir gyvūnų globėju. Kasmet spalio 4-ąją dieną minima Pasaulinė gyvūnijos ir gyvūnų globėjo – Šv. Pranciškaus Asyžiečio – diena.

Daugiau informacijos apie renginį čia>>

Centro seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content