Susitikimo su senjorais akimirkos V. Kudirkos viešosios bibliotekos „Aušros“ padalinyje

 Puoselėjant draugystę su Kauno Žaliakalnio bendruomenės centru „Žaliakalnio aušra“, Kauno miesto savivaldybės V. Kudirkos viešosios bibliotekos „Aušros“ padalinyje vyko susitikimas su senjorais. Jo metu Kauno apskr. VPK Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus vyr. specialistė Jovita Juršytė patarė, kaip išvengti telefoninių sukčių, vagysčių atvejų, kaip saugiai dalyvauti eisme, priminė atšvaitų dėvėjimo svarbą, taip pat senjorai raginti nelikti abejingais išgirdus smurto artimoje aplinkoje apraiškas, apie tai pranešti bendruoju pagalbos telefonu 112, bei didelis dėmesys skirtas duomenų apsaugai virtualioje aplinkoje. Senjorai supažindinti duomenų apsaugos reikalavimais, patarta kokių duomenų apie save vertėtų neviešinti, kaip saugiai naudotis elektroniniu paštu, elektronine bankininkyste ir kitais socialiniais tinklalapiais.

Susitikime dalyvavęs Žaliakalnio seniūnijos seniūnas bei jo pavaduotoja susirinkusiems priminė gyvūnų laikymo taisykles, supažindino su naujausiomis aktualijomis bei mielai atsakė į susirinkusiųjų klausimus.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content