Susitikimas Žaliakalnio policijos komisariate

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Žaliakalnio policijos komisariato salėje lapkričio 28 d. vyko Kauno apskrities policijos kapeliono T. Karklio inicijuotas susitikimas, kurio metu buvo pristatytas Šv. Mortos projektas, aptartos sparčiai plintančios prekybos žmonėmis formos ir apsisaugojimo būdai. Susitikime dalyvavo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Žaliakalnio policijos komisariato viršininkas, seniūnaičiai, bendruomenės pareigūnai, Kauno apygardos prokuratūros, Žaliakalnio ir Eigulių seniūnijų, Kauno teritorinės darbo biržos atstovai ir kiti socialiniai partneriai.

Trumpai apie Šv. Mortą. Tai Katalikų Bažnyčios Popiežiaus Pranciškaus buriami įvairių sričių profesionalai: teisininkai, policijos pareigūnai, socialiniai ir humanitariniai darbuotojai, Bažnyčios atstovai. Šios grupės tikslas – tarpusavyje dalintis patirtimi, kelti klausimus, megzti naujų ryšių, mokytis vieni iš kitų, ieškoti sprendimų prekybos žmonėmis keliamiems iššūkiams.

Nuspręsta iniciatyvą vystyti dviem kryptimis:

PREVENCIJA. Kooperuojantis suinteresuotoms institucijoms, skleisti žinią apie prekybos žmonėmis mastą ir šiuolaikinės vergystės formas.

SOCIALINĖS PAGALBOS SISTEMOS AKTYVAVIMAS. Rūpintis, kad nusikaltimų aukoms būtų prieinama teisinė ir pastoracinė pagalba.


Video medžiaga:

3 KADRAS

5 KADRAS

16 SMURTO DIENŲ_TYLA

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content