SUSITIKIMAS „ŽALIAKALNIO GYVASIS ATMINTIES BANKAS 1945-1960 M.“

Š. m. gegužės 16 d. 18.00  val. Kauno m. sav. V. Kudirkos viešosios bibliotekos Z. Kuzmickio padalinyje vyks susitikimas „Žaliakalnio gyvasis atminties bankas 1945-1960 m.“ su Aurelijumi Varnu ir Andriumi Šutu.

„Laikas tartum šaltkalvis su rašpiliu sparčiai dilina metus. Gerai, kad nebankrutavęs atminties bankas, kartais išmoka dividendus, kurie niekaip netelpa į piniginę, tad bandysime juos išguldyti popieriuje ar pasakojimuose…“ A. Varnas.

Žaliakalniečiai, laikrodžių restauratorius Aurelijus Varnas ir rašytojas, buvęs tolimojo plaukiojimo jūreivis, Andrius Šutas, atvirai dalinsis savo įžvalgomis, atsiminimais apie 1945-1960 m. Žaliakalnį, jo žmones, išnykusias profesijas, „blatą“, pokario vaikus, turgaus gyvenimą ir kt.  Renginyje bus rodomos nuotraukos iš žaliakalniečių archyvų. Maloniai kviečiame dalyvauti visus besidominčius Žaliakalnio istorija, atsiminimais apie pokario Žaliakalnį, spalvingomis asmenybėmis ir jų gyvenimu.

Organizatoriai Kauno m. sav. V. Kudirkos viešosios bibliotekos Z. Kuzmickio padalinys; Kaunas 2022 Šiuolaikinė sostinė, Fluxus Labas Žaliakalnis; Kauno m. sav. Žaliakalnio seniūnija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content