Susitikimas su šauliu Jonu Arbačiausku

2020 m. vasario 24 d. Žaliakalnio seniūnijoje vyko susitikimas su šauliu Jonu Arbačiausku. Šaulys dalijosi savo prisiminimais apie partizanų vadą Adolfą Ramanauską-Vanagą (1948-1957), partizaninį laikotarpį, savo parašytą prisiminimų knygą „Iš kartos į kartą“.

Susitikime dalyvavo LR Seimo narė Audronė Jankuvienė,  LŠS VD 2-os rinktinės ŠA kuopos šaulė Rita Kybartienė, generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus auklėtiniai, seniūnijos darbuotojai, gyventojai.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content