Susitikimas su LR socialinės apsaugos ir darbo ministre Monika Navickiene

Š.m. balandžio 5 d., antradienį 14.30 – 15.30 val. Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos salėje, Laisvės al. 39 organizuojamas  senjorų susitikimas su LR socialinės apsaugos ir darbo ministre Monika Navickiene.

Susitikimo tema: Perspektyvos ir aktualijos.

Po susitikimo, 15.30 – 16.30 val.  Valanda su Violeta Sagaityte, dainininku Pauliumi Kaminsku  ir pianistu Dominyku Šimoniu.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content