SUSITIKIMAS SU LR SEIMO NARIU RAMŪNU KARBAUSKIU

Gričiupio seniūnijoje, „Nemuno” mokykloje – daugiafunkciame centre (A. ir J. Gravrogkų g. 9), gruodžio 18 d. 18 val. vyks susitikimas su Lietuvos Respublikos Seimo nariu Ramūnu Karbauskiu.
Susitikimo metu bus aptariama politinė situacija šalyje, pristatomi svarbiausi jau įvykdyti darbai, įvardijami prioritetai, kuriais remiantis bus tvirtinamas Lietuvos valstybės biudžetas, diskutuojama Jums rūpimais klausimais.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content