Susitikimas su Kauno apskrities bendruomenės pareigūnais ir Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Dainavos policijos komisariato pareigūnais

Pristatytas naujas veiklos modelis

Siekiant kurti kaip įmanoma saugesnę gyvenamąją aplinką Gričiupio seniūnijos teritorijoje, Kauno apskrities bendruomenės pareigūnai ir Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Dainavos policijos komisariato pareigūnai (toliau-Kauno apskr. VPK Kauno m. Dainavos PK) 2016-12-22 susitiko su socialiniais partneriais, savivaldos atstovais, bendruomenių aktyvu bei jų atstovais, seniūnaičiais ir gyventojais Kauno miesto savivaldybės administracijos filialo Gričiupio seniūnijoje.
Susitikimo metu buvo pateikta informacija apie policijos darbą pagal naują veiklos modelį bei aptartos bendradarbiavimo galimybės tarp vietos bendruomenės grupių, policijos, seniūnijos ir gyventojų.

img_1828 img_1829 img_1830 img_1831 img_1832 img_1833 img_1834

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content