Susitikimas su ekspedicijos Karlagas’15 dalyviais

Gričiupio seniūnijos seniūnė Jolanta Žakevičienė  š.m. vasario 24 d. lankėsi Kauno Nemuno pagrindinėje mokykloje, KTU gimnazijoje ir BC „Girsta” kartu su į svečius atvykusiais ekspedicijų po lietuvių tremties vietas dalyviais – Lietuvos Respublikos Seimo nariu Paulium Saudargu , Rytų Europos Studijų Centro analitiku Vytautu Keršansku, ekspedicijų dalyve Goda Karazijaite.

Jie pristatė vasarą vykusią ekspediciją Karlagas’15, skirtą 70-osioms lietuvių tremties metinėms į Kazachstaną paminėti. Tai jau ketvirtoji jų organizuojama tokia ekspedicija į įvairias mūsų tautiečių tremties vietas. Šiandien yra labai svarbu išsaugoti istorinę atmintį. Juk, tauta, nežinanti savo istorijos, pasmerkta išnykti (S. Daukantas)

Lektoriai: Lietuvos Respublikos Seimo narys Paulius Saudargas, Rytų Europos Studijų Centro analitikas Vytautas Keršanskas pravedė paskaitą-diskusiją apie propogandine informaciją ir kovos su ja būdus.

20160224_090210 20160224_093734 20160224_093759 20160224_112034

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content