Susitikimai su bendruomenės pareigūnu

Kauno miesto bendruomenės pareigūnas Darius Joneikis kartu su socialiniais partneriais (judėjimo „Stabdyk nusikalstamumą” Kauno regiono skyriumi ir kt.) organizuoja susitikimų ciklą su Kauno m. Centro seniūnijos gyventojais, nevyriausybinių organizacijų, verslo atstovais, aukštųjų mokyklų studentais, siekiant įgyvendinti projektą „Kaunas-saugus miestas”. Šių susitikimų metu kalbėsime apie galimybę įsitraukti į saugią kaimynystę, sukurti įvairiomis prevencinėmis priemonėmis saugią aplinką gyvenamojoje, mokymosi, veiklos ar verslo vietose. Diskutuosime dėl prevencinių priemonių „Pramogauk saugiai Kaune”, „Saugus verslas”, „Saugi mokykla”, „Saugi bendruomenė”, „Saugus studentas” ir kt. Subursime iniciatyvių žmonių grupę šioms priemonėms įgyvendinti, kad saugi aplinka būtų pradedama kurti nuo Kauno miesto Centro seniūnijos.

 

Susitikimai vyks:

  1. 2018-12-04 d. nuo 19.00 val. susitikimas vyks Kauno įgulos bažnyčioje, adresu Nepriklausomybės a.14, Kaunas
  2. 2018-12-10 d. nuo 18.00 val. susitikimas vyks IBIS Kaunas viešbutyje, adresu Vytauto pr. 28, Kaunas (konferencijų salėje)

 

Kviečiame registruotis į susitikimus ir aktyviais veiksmais prisidėti prie Kauno miesto saugumo padidinimo. Viskas prasideda nuo mažų dalykų. Jums reikia tik atvykti ir išgirsti.

 

Informacija teikiama tel. 868644424

Darius Joneikis

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content