Suimtųjų ir nuteistųjų tapybos darbų paroda Kauno miesto Centro seniūnijoje

Siekiant suimtiesiems, nuteistiesiems padėti realizuoti savo gebėjimus ir sumanymus, skatinti pozityvius įgūdžius, ugdyti dvasinę raišką, kūrybinį mąstymą ir vaizduotę Kauno tardymo izoliatoriuje (veiklos adresu A. Mickevičiaus g. 11) nuo 2014 m. veikia tapybos būrelis, kuriam vadovauja ilgametė įstaigos darbuotoja bibliotekininkė Gabija Trutnevytė. Anot jos, suimtieji, nuteistieji labai noriai dalyvauja užsiėmimuose, jie jaučia, myli, kenčia, mąsto per savo piešinius. Būrelio vadovė džiaugiasi, kad suimtųjų, nuteistųjų darbais galės pasigrožėti kiti.

Kauno tardymo izoliatoriaus vadovybė dėkoja Kauno miesto Centro seniūnui Mariui Švaikauskui už nuoširdų bendravimą ir bendradarbiavimą, už suteiktą galimybę tapybos darbus eksponuoti seniūnijos patalpose.

Suimtųjų, nuteistųjų tapybos darbų paroda veiks iki 2020 m. gruodžio 1 d.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content