Su Rugsėjo 1-ąja!!!!

Gričiupio seniūnė Jolanta Žakevičienė sveikina visus su gražia Rugsėjo 1-osios švente.  Moksleiviams linkiu sėkmingų mokslo metų, gerų pasiekimo, žingeidumo bei atkaklaus tikslų ir žinių siekimo.

Gerbiamieji mokytojai ir tėvai stiprybės bei supratimo Jums linkiu, vedant jaunąją kartą šviesos, mokslo bei teisingumo keliu.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content