Spalis –senjorų mėnuo

Spalis –senjorų mėnuo. Tradiciškai spalio mėn. mes sukviečiame rajono senjorus į nuotaikingą

koncertą. Koncertas vyko S.Daukanto vidurinės mokyklos aktų salėje. Nuotaikingas dainas atliko garsi ilgametė estrados dainininkė Rūra Morozovaitė ir Kauno valstybinio muzikinio teatro daininkas Juozas Jonušaitis. Liūdėti senjorams neleido ilgametė Grok Jurgeli šeimininkė Stefa Navardaitienė pokštavusi apie praejusią jaunystę ir pirmąją meilę.

Šeimininkių šeimininkės nominantė Aldona Širmulienė pagamino skanių sveikuoliškų maisto užkandžių iš rudens gėrybių. Labai patiko senjorams vaisių sėklų tortas, užkepėlės su moliūgais ir smulkintomis sėklomis.

Renginyje dalyvavo ir visas būrys garbingų svečių. LR Seimo narė Orinta Leiputė, Kauno m. tarybos nariai Loreta Kudarienė ir Andrius Kupčinskas, Kauno m. jungtinės metodistų bažnyčios koordinatorė Žaneta Rimskytė, Kauno m. Senjorų klubo BERŽELIS atstovė Birutė Liutvinskienė, Kauno m.AVPK pareigūnai- Asta Melajevienė,Jolanta Smailienė. Reda Antanavičiūtė, Rosita Henriot, Evaldas Pliokštys. Kiekvienam senjorui Kelių policijos valdybos pareigūnė padovanojo po atšvaistą ir palinkėjo, kad atšvaistas tikrai būtų nešiojamas ir net pamokė kaip jį teisingai nešioti, kad jis būtų gerai matomas. Senjorai liko patenkinti šia staigmena- dovanele ir pažadėjo nešioti atšvaistus. .

Bendruomenės pareigūnė Asta Melajavienė dar kartą senjorus pamokė,kaip elgis kad nenukentėtų senjorai nuo telefoninių sukčių, kaip saugiai grįšti iš pašto pasiėmus pensijas.

Skambant linsmoms dainoms senjorai mielai sukosi valso sukūryje, pritarė dainininkei Rūtai Morozovaitei. Buvo įsteigtos ir nominacijos, senjorams sulaukusiems daugiausiai anūkų, užauginusiems daugiausiai vaikų, gražiauisiai tvarkantiems namo aplinką, bei mažiausiam šventės dalyviui. Buvo pasveikinti ir šventės dieną gimę jubilijatai.

Senjorai dėkojo už smagią šventę ir dovanas, mielai ragavo jiems dar nematytų sveikuolių užkandžių.

 

BC Draugystė pirmininkė Danutė Macenkaitė

 

IMG_6229 IMG_6239 IMG_6245 IMG_6253 IMG_6256 IMG_6257 IMG_6263 IMG_6266 IMG_6272 IMG_6274 IMG_6277 IMG_6283 IMG_6288 IMG_6292 IMG_6308 IMG_6315 IMG_6326

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content