„Sodros” informacija dėl privalomojo sveikatos draudimo įmokų mokėjimo

PSD įmokas turi mokėti ir nedirbantys asmenys
Privalomojo sveikatos draudimo įmokas privalu mokėti visiems, taip pat ir darbo neturintiems bei oficialių pajamų negaunantiems asmenims.
„Sodros“ specialistai primena, kad nuo šių metų pradžios visos privalomojo sveikatos draudimo (PSD) įmokos mokamos „Sodrai“. Šios įmokos privalomos visiems, taip pat ir niekur nedirbantiems ir oficialių pajamų negaunantiems žmonėms. Laiku mokamos PSD įmokos suteikia žmogui sveikatos draudimą ir galimybę prireikus nemokamai naudotis sveikatos priežiūros paslaugomis.
PSD įmokas – po 31,5 Eur per mėnesį – reikia mokėti savarankiškai
Mokant įmoką laiku, įmokos kodas – 364
mokant įsiskolinimą – 365; mokant delspinigius – 366
Nemokantis įmokų žmogus nedraudžiamas privalomuoju sveikatos draudimu ir, prireikus medicinos pagalbos, už ją turės susimokėti pats. Be to, nemokant įmokų kaupiasi PSD įmokų skola, kuri vėliau bus privestinai išskaičiuojama.
Pasitikrinti, ar nesate įsiskolinę už PSD, taip pat sužinoti skolos dydį ir laikotarpį, už kurį susidarė skola, galite „Sodros“ interneto svetainėje www.sodra.lt/pasitikrink
Daugiau informacijos apie tai, kaip savarankiškai sumokėti PSD įmokas, rasite interneto tinklalapyje www.sodra.lt, skyrelyje „Įmokos“ pasirinkę „Savarankiškai moku PSD įmokas“. Reikalingą informaciją sužinosite ir paskambinę telefonu 1883.
Individualią žemės ūkio veiklą vykdančių asmenų, kurių žemės ūkio valda mažesnė nei 2 EDV, dėmesiui
Privalomojo sveikatos draudimo įmokas privalu mokėti visiems, taip pat ir individualią žemės ūkio veiklą vykdantiems asmenims, kurių žemės ūkio valda mažesnė nei 2 ekonominio dydžio vienetai (EDV).
„Sodros“ specialistai primena, kad nuo šių metų pradžios visos privalomojo sveikatos draudimo įmokos mokamos „Sodrai“. Šios įmokos privalomos visiems, taip pat ir individualią žemės ūkio veiklą vykdantiems asmenims, kurių žemės ūkio valda mažesnė nei 2 EDV.
Mėnesinės įmokos dydis – 10,5 eurų.
Mokant įmoką laiku, įmokos kodas – 314
kai apmokamas įsiskolinimas – 337, mokant delspinigius – 338
Laiku mokamos PSD įmokos suteikia žmogui sveikatos draudimą ir galimybę prireikus nemokamai naudotis sveikatos priežiūros paslaugomis.
Nemokantis įmokų žmogus nedraudžiamas privalomuoju sveikatos draudimu ir, prireikus medicinos pagalbos, už ją turės susimokėti. Be to, nemokant įmokų kaupiasi PSD įmokų skola, kuri vėliau bus privestinai išskaičiuojama.
Pasitikrinti, ar nesate įsiskolinę už PSD, taip pat sužinoti skolos dydį ir laikotarpį, už kurį susidarė skola, galite „Sodros“ interneto svetainėje
www.sodra.lt/pasitikrink
Daugiau informacijos apie tai, kaip savarankiškai sumokėti PSD įmokas, rasite interneto tinklalapyje www.sodra.lt, skyrelyje Įmokos pasirinkę „Esu ūkininkas“. Reikalingą informaciją sužinosite ir paskambinę telefonu 1883.

Sodra primena (nedirbantieji)

Sodra primena (ūkininkai)

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content