SND balionų paraiškų teikimas pratęsiamas iki rugsėjo 7 dienos

Informuojame, kad Energetikos ministras pasirašė įsakymus, kuriais palengvinama dujų balionų daugiabučiuose keitimo tvarka, pratęsiami numatyti terminai, o gyventojams suteikiama daugiau galimybių priimti sprendimus dėl savo būstų atnaujinimo.

SND balionų šalinimo paraišką dėl sprendimo pasirenkant kitą energijos rūšį: elektros energiją arba gamtines dujas (jei iki namo yra atvestas dujų įvadas) namo atstovas, administratorius, bendrija ar kita daugiabučio ūkį prižiūrinti įmonė gali pateikti iki šių metų rugsėjo 7 d. Anksčiau šis terminas buvo numatytas iki rugsėjo 1 d., tad gyventojams suteikiama daugiau laiko priimti sprendimus.

Taip pat paramą gauti gali ir tie žmonės, kurie gyvena dviaukščiuose namuose, tačiau jų pastogėse ir mansardose yra įrengtos gyvenamosios patalpos. Plačiau apie pasikeitimus kviečiame susipažinti https://www.eso.lt/lt/ziniasklaida/atnaujinta-duju-balionu-daugiabuciuose-keitimo-tvarka-daugiau-uzkd.html.

Jei administratoriams kiltų klausimų dėl SND balionų šalinimo projekto, gali kreiptis į:

  • ESO: el. paštas [email protected], tel. nr. 8 617 96546
  • Lietuvos energetikos agentūrą: el. paštas – [email protected], tel. nr. 8 680 31869.
  • Valstybinės energetikos reguliavimo tarybą: tel. nr. 8 800 20500

 

Parengta pagal ESO pateiktą informaciją.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content