Skiepų autobusų stotelės: rugsėjo 20–25 dienomis

Ši savaitė bus paskutinė, kuomet po miestą kursuos mobilus vakcinavimo centras, tačiau jau mėnesio pabaigoje bus paskelbtos kelios privačios įmonės, į kurias persikels nemokama gyventojų vakcinacija.

Taip pat nuo ateinančios savaitės prasidės švietimo įstaigų darbuotojų, moksleivių ar jų tėvelių skiepijimas mokyklose. Daugiau informacijos: https://bit.ly/vakcibuso-sustojimai

Ateinančią savaitę autobusą bus galima rasti Centro, Panemunės, Žaliakalnio, Šilainių, Kalniečių ir Dainavos mikrorajonuose.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content