Skiepų autobusų stotelės: rugpjūčio 23–29 dienomis

Dalinamės ateinančios savaitės skiepų autobusų maršrutais, laikais ir vietomis: https://www.kaunas.lt/2021/08/naujienos/skiepu-autobusu-stoteles-rugpjucio-23-29-dienomis/

Be jau įprastų sustojimų, mobilūs punktai užsuks pas Vaišvydavos bei Raudondvario plento gyventojus ir stabtels miesto centre – prie atnaujintos Vienybės aikštės. Norintys bus skiepijami „Vaxzevria“, „Comirnaty“ bei „Janssen“ (kiekis ribotas) vakcinų dozėmis.

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content