Skelbiami preliminarūs Kauno miesto savivaldybės Centro seniūnijos seniūnaičių rinkimų rezultatai

2023 m. spalio 20 d. 12.00 val. baigėsi  Centro seniūnijos seniūnaičių rinkimų antrasis etapas.

Informuojame, kad  kandidatai bus skelbiami seniūnaičiais  Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriui  pasirašius įsakymą apskundimo terminui pasibaigus.  Kol kas skelbiamas preliminarus daugiausiai balsų surinkusių kandidatų sarašas:

Kalno seniūnaitija:

  • Steponas Vaičikauskas;

Naujamiesčio seniūnaitija:

  • Vytautas Juodgalvis;

Senamiesčio seniūnaitija:

  • Ernesta Ranusienė.

Vadovaujantis Kauno miesto savivaldybės seniūnaičių rinkimų tvarkos aprašo 61 punktu, rinkėjai nesutinkantys su seniūnaičių rinkimų rezultatais ar turintys pastabų ir pretenzijų dėl seniūnaičių rinkimų, per 5 darbo dienas, t.y. spalio 23-27 d., turi teisę raštu teikti pastabas ir pretenzijas.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content