Skelbiami preliminarūs II turo rinkimų rezultatai

 

2023-10-20d. 12.00 val. baigėsi  Vilijampolės seniūnijos seniūnaičių rinkimų antrasis etapas.

Informuojame, kad  kandidatai bus skelbiami seniūnaičiais  Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriui  pasirašius įsakymą apskundimo terminui pasibaigus.  Kol kas skelbiamas preliminarus daugiausiai balsų surinkusių kandidatų sarašas:

Lampėdžių seniūnaitija:

  • Jurgis Rinkevičius

Panerių g. seniūnaitija:

  • Paulius Linkevičius

 Rytinės Vilijampolės seniūnaitija:

  • Diana Bučinskienė

Vakarinės Vilijampolės seniūnaitija

  • Jolanta Mačiulienė

Veršvų seniūnaitija:

  • Evelina Šmulkštytė

Preliminarūs seniūnaičių rinkimų rezultatai 

Spalio 23-27 dienomis galimas  rinkimų rezultatų apskundimas. Rinkėjai, nesutinkantys su seniūnaičių rinkimų rezultatais ar turintys pastabų ir pretenzijų dėl seniūnaičių rinkimų, per 5 darbo dienas po rinkimų turi teisę raštu teikti pastabas ir pretenzijas. Rinkėjų pastabas ir pretenzijas nagrinėja Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu tam tikslui sudaryta komisija .

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content