Skelbiami kandidatai seniūnaičių rinkimams Vilijampolės seniūnaitijose

Kandidatai seniūnaičių rinkimams:

Lampėdžių seniūnaitija:

  • Jurgis Rinkevičius

Panerių g. seniūnaitija:

  • Paulius Linkevičius

 Rytinės Vilijampolės seniūnaitija:

  • Diana Bučinskienė

Vakarinės Vilijampolės seniūnaitija

  • Jolanta Mačiulienė

Veršvų seniūnaitija:

  • Evelina Šmulkštytė

Informuojame, kad  seniūnaičiai  bus renkami seniūnaitijos gyventojams balsuojant raštu Vilijampolės seniūnijos patalpose A. Stulginskio g. 61 adresu  ar elektroninio ryšio priemonėmis.

Neįgalieji, dėl ligos laikinai nedarbingi rinkėjai, sukakę 70 metų ir vyresni, jeigu jie dėl sveikatos būklės patys negali atvykti rinkimų laikotarpiu į seniūniją iš anksto (rugsėjo mėn. 18-19 d.) užsiregistravę tel : (8-37) 26 06 30 gali balsuoti ir namuose.

Daugiau informacijos: https://seniunaitijos.kaunas.lt/

Balsavimas vyks Vilijampolės seniūnijos patalpose A. Stulginskio g. 61, Kaunas, rugsėjo 18-22 d. d. imtinai: 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content