Skelbiamas konkursas „Saugus kiemas–2021“

Kviečiame būti konkurso „Saugus kiemas–2021“ (prieš vagystes iš/nuo automobilių) informaciniais ambasadoriais! Dalinamės informacija su visuomenės aktyvu, kuriems yra aktuali problema vagsytės iš/nuo automobilių bei skatiname registruotis aktyvius kiemų gyventojus į konkursą. Reikalinga suburti 10 kaimynų, kurie laiko daugiabučių namų ar nuosavų namų kiemuose automobilius bei pastoviai nukenčia nuo vagysčių. Šis konkursas padės suburti automobilių savininkus ir patars, kokiomis įvairiomis techninėmis priemonėmis, galima sukurti savo kiemuose saugią aplinką.

Kiemai registruojami iki 2021-06-16 d. 20.00 val., užpildžius virtualų registracijos lapą.

Daugiau informacijos apie konkursą nuostatuose ir šioje nuorodoje: https://kaunas.policija.lrv.lt/saugus-kiemas

Saugus kiemas, nuostatai

Kauno apskrityje sudaryta konkurso vertinimo komisija, kuri iki 2021-12-16 atrinks 10 pačių saugiausių kiemų ir juos paskelbs nugalėtojais. Kiemai bus paženklinti Saugios aplinkos kieme kokybės ženklu (specialiai parengta iškaba) „Saugus kiemas–2021“.

Iš socialinių partnerių – Kauno miesto savivaldybės, BTA ir Compensa draudimai, UAB „Inchcape“, UAB „Sherlog“, laimėtojai bus paskatinti vertingais prizais: vaizdo stebėjimo kameromis, apšvietimu ir kitomis saugumo priemonėmis.

Konkursas vyks nuo 2021-06-16 iki 2021-12-16 d. d.

Taip pat informuojame, kad Kauno Žalgirio arenos automobilių aikštelėje 2021-06-16 d. nuo 15.00 val. iki 20.00 val., startuos konkurso „Saugus kiemas“ renginys, kuriame pristatysime prevencines priemones prieš vagystes iš/nuo automobilių (dalyvaus projekto „Saugus kiemas“ socialiniai partneriai). Kviesime konkurso dalyvius su automobiliais atvykti į renginį bei pasiimti pagamintus konkursui specialius „Saugus kiemas“ lipdukus, kuriuos galėsite užklijuoti ant automobilio stiklo iš vidaus, taip pažymėdami automobilį, kuris dalyvauja konkurse „Saugus kiemas“. Kiemo ambasadoriai, koordinuojantys konkursą, savo kiemui gaus kiemą pažyminčius 9×12 cm. lipdukus „Teritorija stebima. Saugūs ir vieningi kaimynai“, kuriuos naudos kiemai–dalyviai, pažymėti savo kiemus ant laiptinių durų, vartelių ar kitų vietų.

Skrajute

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content