Senjorų šventė Girstupio bibliotekoje

Žmogaus gyvenimas panašus į knygą, sudarytą iš pačių įvairiausių puslapių: gyvenimo tarpsnių, įvykių, profesinių ir asmeninių patirčių, išgyventų jausmų. Spalio 19 d. Girstupio padalinys skaitytojus ir bendruomenės senjorus pakvietė į originalų renginį, kuriame buvo „vartomi“ ir analizuojami trys gyvenimo knygos puslapiai: sveikatos, saugumo, kūrybos. Apie traumų prevenciją vyresniajame amžiuje išsamiai kalbėjo Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro darbuotoja Renata Padleckienė. Teisininkė Živilė Čeplauskė įtaigiai pasakojo, kaip apsisaugoti nuo sukčių. O tautodailininkė, rašytoja Margarita Juškevičienė pasidalino savo kaip kūrėjos patirtimi. Renginyje buvo pristatyta aštuntoji jos knyga „Vestuvinis žiedas“. Renginio metu bibliotekoje buvo eksponuojami M. Juškevičienės tapybos darbai, atkartojantys geriausias tautodailės tradicijas. Žurnalistė Audronė Vaitkutė šios prasmingos šventės proga bibliotekai padovanojo savo kūrybos knygas.

Renginyje dalyvavusi Gričiupio seniūnė Jolanta Žakevičienė ir bendruomenės centro „Girsta“ pirmininkė Zinaida Streikienė, sveikindamos senjorus ir dėkodamos organizatoriams, akcentavo bibliotekos skiriamą dėmesį senjorams.

Girstupio bibliotekos vedėja Polina Žemaitienė

20161019_130756  20161019_134550 20161019_13564820161019_132915

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content