Senjorų popietė

img_9253Š. m. spalio 11 d. 16 val. senjorai gausiai rinkosi į šventinę popietę-susitikimą Cento seniūnijoje. Architektas-dailininkas Jonas Lukšė pristatė savo darbų „Žaliakalnio istorijos, viešųjų meno kūrinių, vertingų architektūros statinių piešinių“ parodą, papasakojo, kaip gimė idėja ir kaip sekėsi ją įgyvendinti.

img_9311Senjorai buvo gerai nusiteikę ir mielai domėjosi prelegentų pateiktais pranešimais – Kauno centro poliklinikos gydytojos kardiologės Alinos Jodrienės pranešimu „Širdis ir jos susirgimai“, Kauno miesto Centro policijos komisariato atstovo Dariaus Joneikio pranešimu apie galimus telefoninio sukčiavimo atvejus ir kaip jų išvengti. Į senjorų klausimus mielai atsakė UAB „Kauno centro būstas“ vadovė Jurgita Jurevičiūtė-Balčiūnaitienė. Pasisakė Senjorų tarybos narė Kristina Liucija Pisarževičienė.

Malonią nuotaiką kūrė folklorinis ansamblis „Brydė“, vadovaujamas muzikos mokytojos Teofilės Vozbutienės. Ansambliečiai pristatė retro programą, kuri labai sužavėjo visus susirinkusiuosius“: kartu šoko, dainavo ir skaitė poeziją.

img_9245Centro seniūnas Marius Švaikauskas maloniai pasveikino visus susirinkusiuosius su senjorų mėnesiu, palinkėjo sėkmės ir geros nuotaikos, įteikė padėkas architektui-dailininkui Jonui Lukšei ir muzikos mokytojai Teofilei Vozbutienei už geranoriškumą dalintis savo kūryba ir suteikti galimybę ją dovanoti kitiems. Senjorai bendravo prie arbatos ir kavos, mielai dalinosi savo įspūdžiais, džiaugėsi ponios Janinos dovanotu keksu, ragavo sveikuoliškų žalumynų.

Centro seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content