Senjorų diena

Maltos ordino pagalbos tarnyba (MOPT) Lietuvoje buvo įkurta 1991 m. – šiandien tai viena didžiausių socialinės pagalbos organizacijų šalyje. Maltiečių labdaringus darbus lydi beveik 970 metų tradicijos, kurioms pradžią davė XI a. įsikūręs Maltos ordinas. Jo moto – „Tikėjimo saugojimas ir pagalba vargstantiems” – viso pasaulio bei Lietuvos maltiečiai vadovaujasi ir dabar. Vienas iš organizacijos tikslų – padėti labiausiai pažeidžiamiems ir skurdžiausiems Lietuvos gyventojams – seniems, vienišiems, skurstantiems, turintiems negalią suaugusiems ir socialiai remtiniems vaikams.

Š. m. spalio 5 d. Kauno Maltiečių globojami senjorai rinkosi kavinėje „Aitvaras” paminėti Senjorų dienos. Į renginį susirinkusius senjorus pasveikinti atvyko  Gričiupio seniūnė Jolanta Žakevičienė, linkėdama stiprybės, susitelkimo, sėkmės kiekviename žingsnyje, sveikatos bei šilumos ir jaukumo jų namams, artimųjų meilės.

Gerą nuotaiką ir šiltą atmosferą šventės dalyviams užtikrino Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos moksleivės. Gražiomis eilėmis klausytojų ausis užliejo aktoriaus ir režisieriaus Jono Rimanto Vaitkevičiaus skaitytos eilės. Muzikinius kūrinius atliko jaunasis maltietis Viktoras Jarmolovas. Kavinės šeimininkai vaišino svečius karšta kava ir arbata, bei gardžiu obuolių pyragu. Senjorams įteikti Kauno maltiečių rankų darbo sveikinimai, arbatos ir Kauno visuomenės sveikatos biuro dovanėles. Vakaronės metu senjorai bendravo, dainavo kartu su dainininkais. Savanorė senjorė Danutė Gromneckienė skaitė savo kūrybos eilėraštį skirtą savanoriams.

dsc_0301 dsc_0324 dsc_0325 dsc_0336 dsc_0337 dsc_0341 dsc_0354 dsc_0355 dsc_0358 dsc_0365 dsc_0368 dsc_0375 dsc_0380 dsc_0384 dsc_0391 dsc_0395 dsc_0411 dsc_0464

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content