Senjorams dovana – karšta kava

Pagyvenusių žmonių mėnesio staigmenos nesibaigia – penktadieniais ir sekmadieniais senjorus nemokamu karštos kavos puodeliu vaišins net keli miesto restoranai!

☕ Kiekvieną sekmadienį nuo 10.00 iki 13.00 val. garbaus amžiaus kauniečiams kavą dovanos restoranai „Fortas“ (Vienybės a. / Donelaičio g. 60) ir „Etno dvaras“ (K. Baršausko g. 66A, PC „Molas“). Kiekviename jų bus išdalinta net po 500 vnt. puodelių kavos!

☕ Taip pat, penktadieniais nuo 11.00 iki 15.00 val. kvapnia kava ir jaukia aplinka mėgautis kvies viešbutis „Magnus Hotel Kaunas“ (Vytauto pr. 25).

Tai – puiki progra atsipūsti po rytinių veiklų ar gauti papildomą energijos dozę dienos renginiams. Primename, kad kiekvieną spalio dieną senjorų laukia įvairios pramogos, edukacijos, koncertai ir sveikatingumui skirti renginiai.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content