Senjorai kviečiami registruotis į nemokamą sveikatingumo stovyklą „Mano sveikatos laikas!“

Senjorai kviečiami registruotis į nemokamą sveikatingumo stovyklą „Mano sveikatos laikas!“

 

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia 60 metų ir vyresnius kauniečius registruotis ir dalyvauti nemokamoje sveikatingumo stovykloje ir stiprinti savo sveikatą kartu su profesionalų komanda.

Net 6 dienas trunkanti sveikatingumo stovykla „Mano sveikatos laikas“ kvies dalyvius įsiklausyti į savo kūną ir jį sustiprinti dalyvaujant fizinio aktyvumo, sveikos mitybos, psichinės sveikatos sritis apimančioje programoje.

Senjorų lauks įvairios treniruotės, meditacijos, pokalbiai su sporto treneriais, protų mūšis, sveikos mitybos dirbtuvės, arbatos ir kultūrinio maisto paveldo degustacijos, orientacinis žygis su gidu, greito ėjimo pamokos ir kitos įvairios interaktyvios edukacijos. Stovykla vyks jaukioje kaimo turizmo sodyboje „Sadauskų sodyba“ (Antalkių km., Vilkijos sen.), joje dalyviai ir bus apgyvendinti. Į sveikatingumo stovyklą užsiregistravę senjorai bus iš Kauno miesto nuvežami į sodybą ir parvežami iš jos, dalyviams bus teikiamas ir pilnas maitinimas.

Stovyklos programa pritaikyta vyresnio amžiaus žmonėms, todėl puikiai tinka ne tik aktyviai sportuojantiems, bet ir norintiems įgyti daugiau žinių, kaip pradėti savo dieną ir ją užpildyti, jog veiklos būtų ne tik įdomios, bet ir naudingos kūnui ir protui.

SVARBU! Galite registruotis tik į vieną pamainą:

I pamaina

Rugpjūčio 16–21 dienomis

II pamaina

Rugpjūčio 30–rugsėjo 4 dienomis

VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS! Registracija tel. 867373593

Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content