Senjorai kviečiami į smagias popietes su žinomais žmonėmis

 

 

 

Šaltasis metų sezonas neretai sukelia neigiamus jausmus, tačiau pasiduoti tam neverta. Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras vyresnio amžiaus kauniečiams organizuoja įdomias ir smagias popietes, kuriose netrūks ir veiklos, ir linksmybių.

Bendravimas ir naujos pažintys, aktyvus ir pokalbių pilnas gyvenimas atneša daugiau džiaugsmo bei reikšmingai pagerina nuotaiką.

Popietės „Aš senjoras išmintingas“ skirtos vyresniems nei 60 m. amžiaus kauniečiams. Senjorų lauks pasikalbėjimai su kunigu Juozapu Žukausku, susitikimas puikiai žinomais su gydytojais, legendiniais pramoginių šokių šokėjais ir treneriais Jūrate ir Česlovu Norvaišomis, kurie pasidalins savo neblėstančios jaunystės receptu ir įkvėps dalyvius būti aktyviais visuomenės nariais. Dalyviai turės galimybę atlikti atminties testą, o savo turimas žinias apie dvasinę gerovę patikrinti dalyvaudami protų kovose! Renginį užbaigs energijos nestokojanti ir tikru pavyzdžiu vyresnio amžiaus žmonėms tapusi Joana Bartaškienė.

Dalyviai galės susipažinti prie arbatos puodelio, o energijos protų kovoms suteiks tiekiami užkandžiai.

Renginių datos: lapkričio 22 d. ir 28 d., gruodžio 4 d. 14 val.

Renginio vieta: Verslo centras 32 (Vytauto pr. 32, Kaunas)

Registruotis galite tel. (8 37) 45 47 17

 

Daugiau informacijos:

Jūratė Jackytė, visuomenės sveikatos specialistė, tel.: (8 37) 45 47 17, el. p.: jurate.jackyte@kaunovsb.lt

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content