Senjorai kviečiami į nemokamus fizinio aktyvumo užsiėmimus ir paskaitas

Asociacija „Savas miestas“ 2016 m. rugsėjo – gruodžio mėn įgyvendina „Iniciatyvos Kaunui”   –   Kauno   miesto   savivaldybės   inicijuojamą   programą,   skirtą   skatinti   senjorų   fizinį aktyvumą – „Aktyvus senjoras“.

Šiuo metu visas pasaulis susirūpinęs sunkiai valdomu širdies ir kraujagyslių ligų plitimu. Todėl pasaulio lyderiai pripažino, kad nedelsiant reikia suteikti pirmenybę šių ligų prevencijai ir kontrolei kartu su kitomis neužkrečiamomis ligomis, tokiomis kaip vėžys, lėtinės kvėpavimo ligos ir cukrinis diabetas.

Minint rugsėjo 29 – ąją – Pasaulinę širdies dieną kviečiame Kauno miesto senjorus į Kauno miesto savivaldybės didžiąją   salėje, Laisvės al 96, 11 val.   susipažinti su širdies ir kraujagyslių ligų prevencija ir  sveikatinamosiomis veiklomis.

 

Renginio programa:

 

  1. 00 – 11.05 – Sveikinimo žodis – Rasa Šnapštienė, Kauno miesto savivaldybė,

Giedrė Bernotaitė, Asociacija „Savas miestas“.

11.05 – 11.20 – Prof. Rimantas Benetis, Kauno klinikų kardiochirurgas.

11.20 – 12.10 – Tomas Vaičiūnas, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas – „Širdies kraujagysliųligos ir jų prevencija per sveikatinamąsias veiklas“.

plakatas

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content