Seniūnijų sporto žaidynių rezultatai

Praėjusį penktadienį ir šeštadienį vyko XII-osios Kauno miesto seniūnijų sporto žaidynės. Žaidynėse iš viso dalyvavo 42 komandos. Seniūnijų gyventojai varžėsi devyniose skirtingose sporto rungtyse (krepšinis, futbolas, stalo tenisas, lauko tinklinis, šaškės, šachmatai, virvės traukimas ir seniūnų trikovė).

Šiame sporto renginyje dalyvavo beveik visų Kauno miesto seniūnijų komandos. Daug dėmesio šiam renginiui skyrė seniūnijos ir seniūnaičiai, kurie surinko nemažai puikių komandų. Bendroje komandinėje įskaitoje I vietą iškovojo Dainavos seniūnija, II – Šančių seniūnija ir III – Žaliakalnio seniūnija.

Dėkojame Vilijampolės seniūniją atstovavusiems sportininkams : futbolo komanda užėmė 6-ąją vietą, šaškių komanda užėmė 2-ąją vietą ir parko tinklinio komanda užėmė 3-ąją. Dėkojame seniūnaičiui Pauliui Linkevičiui, Emilijui Jurkynui ir Fortūnatui Gudišauskui už surinktas komandas.

Seniūnijų komandos atskirose sporto šakose, iškovojusios pirmąsias vietas, atstovaus Kauno miestui atrankiniame seniūnijų žaidynių etape Jonavoje (tikslią datą paskelbs artimiausiu metu), o rugsėjo 21 d. GARGŽDUOSE vyks XII Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finalas, kuriame varžysis atrankiniame etape Jonavoje I–III vietas ir futbolo I-II vietas iškovojusios komandos.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content