Seniūnaičių sueiga

Šaukiama Vilijampolės seniūnijos seniūnaičių sueiga birželio 29 d. 16 val. Vilijampolės seniūnijos patalpose adresu A. Stulginskio g. 61, Kaunas (įėjimas  šalia bibliotekos).

Sueigos klausimai:

  1. Dėl Vilijampolės seniūnijos seniūnaičio  delegavimo į Kauno miesto savivaldybės administracijos  projektų atrankos ir vertinimo komisiją  įgyvendinant Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2021 metų veiksmų plano 1.1.4 priemonės „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ bandomąjį modelį.
  2. Kiti klausimai.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content