Seniūnaičių rinkimai

Kandidatai seniūnaičių rinkimams:

Veršvų seniūnaitija:

  1. Evelina Šmulkšnytė;

Lampėdžių seniūnaitija:

  1. Jurgis Rinkevičius;

Rytinės Vilijampolės seniūnaitija:

  1. Diana Bučinskienė;

Vakarinės Vilijampolės seniūnaitija

 

Panerių g. seniūnaitija:

  1. Virginija Pauliukonienė;
  2. Paulius Linkevičius

 

Informuojame, kad seniūnaičiai bus renkami apklausos būdu – gyventojams balsuojant elektroninėmis ryšio priemonėmis internetu arba pildant popierinius apklausos lapus Vilijampolės seniūnijos patalpose. Neįgalieji, dėl ligos laikinai nedarbingi, 70 metų ir vyresni, dėl sveikatos būklės negalintys atvykti balsuoti rinkėjai iš anksto užsiregistravę tel.  (8-37) 26 06 30 galės balsuoti ir namuose.

Balsavimas, pildant balsavimo lapus, vyks Vilijampolės seniūnijos patalpose Lampėdžių g. 10, Kaunas, rugsėjo 9–13 d. d. imtinai: I, II nuo 8–12 val. iki 12.45–17 val. III, IV nuo 8–12 val. iki 12.45–19.30 val. V nuo 8–12 val.

Daugiau informacijos apie seniūnaičių rinkimus: seniunaiciai.kaunas.lt

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content