Seminaras – MIESTAI PRIE UPIŲ

Žemųjų Šančių bendruomenė kviečia dalyvauti projekto „Genius loci: urbanizacija ir pilietinė bendruomenė” seminare MIESTAI PRIE UPIŲ. Seminaro pranešėjai – ekspertai iš įvairių pasaulio šalių.

Seminaras vyks gegužės 26 d., trečiadienį, 18:30 val. nuotoliniu būdu. Registracija į renginį ir daugiau informacijos: MIESTAI PRIE UPIŲ – Genius Loci (sanciubendruomene.lt)

Seminaras vyks lietuvių ir anglų kalbomis. Pranešimai bus verčiami.

Renginio organizatorė – . Partnerė – finansų ministrė, seimo narė Gintarė Skaistė.

Renginys nemokamas.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content