Savaitė „BE PATYČIŲ“

Kovo 20-24 dienomis visoje Lietuvoje minima savaitė „BE PATYČIŲ“. Jos metu, įvairiose ugdymo įstaigose organizuojami renginiai, patyčių mažinimui vaikų ir jaunimo tarpe.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus pareigūnė Jovita Juršytė, taip pat prisidėjo prie šios iniciatyvos ir organizavo prevencines priemones moksleiviams.

Kauno kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centre su 5-10 klasių auklėtiniais kalbėta ir diskutuota patyčių tema, aiškintasi kur kreiptis pagalbos joms nuolat tęsiantis, mokytasi padėti vieni kitiems ir drauge puoselėtas draugystės medis, kuris simbolizavo, jog „Rankos skirtos ne patyčioms!”

 

Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content