SAUGIOS KAIMINYSTĖS VEIKLA PLEČIASI

Rugiagėlių gatvės gyventojai siekdami sukurti saugesnę savo gyvenamąją aplinką susibūrė į „Saugios kaimynystės“ grupę ir pasirašė bendradarbiavimo susitarimą. Nuo šiol policija suteikia gyventojams teisinių žinių, informuoja kokie teisės pažeidimai vyksta, kartu su policijos rėmėjais bei „Saugios kaimynystės“ grupės nariais vykdo viešus patruliavimus.

Saugios kaimynystės veiklose dalyvaujantys gyventojai turi galimybę geriau pažinti vieni kitus, tad jiems lengviau informuoti policijos pareigūnus apie pastebėtas įtartinas veiklas ar asmenis jų teritorijoje. Pastebėta, kad, padaugėjus pranešimų apie galimus teisės pažeidimus, mažėja įvykdytų nusikaltimų skaičius. Savivalda stengiasi prisidėti prie geresnės aplinkos kūrimo, saugaus eismo užtikrinimo ir pan.

Saugi kaimynystė – tai ne tik saugumas, bet ir pilietiškumas, bendravimas bei bendradarbiavimas, kai įsigilinę ir supratę vieni kitų problemas ir poreikius bendruomenė, policija ir savivalda suvienija jėgas.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content