SAUGI KAIMYNYSTĖ

Bendruomenės pareigūnai vykdo prevencines priemones skirtas vagysčių iš/nuo automobilių prevencijai. Priemonių tikslas: kartu su gyventojais įsivardinti priežastis, kodėl vieni savo kiemuose jaučiamės saugūs, o kituose – nuolat fiksuojami teisės pažeidimai. Vykdomų prevencinių priemonių metu kviečiame gyventojus  burtis į Saugios kaimynystės grupes ir aktyviai prisidėti kuriant saugesnę aplinką  savo kieme,  mikrorajone ir mieste.

Džiaugiamės S. Nėries g. aktyvių gyventojų ir S. Nėries memorialinio muziejaus darbuotojų, Petrašiūnų seniūnijos administracijos  iniciatyva padedant policijos pareigūnams kurti saugesnę aplinką jų gyvenamojoje vietovėje.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content