Rugsėjo 29 d., kavinėje “Segtukas” vyko Žaliakalnio poezijos vakaras „Auksinis ruduo“. Renginio momentai!

Rugsėjo 29 d., kavinėje “Segtukas” vyko Žaliakalnio poezijos vakaras „Auksinis ruduo“, kuriame rudeninę nuotaiką eilėraščiais spalvino Kauno LASS bendruomenės literatai. Čia savo eiles dovanojo poetai: Kazimiera Venckuvienė, Stasys Babonas, Gražina Siderevičienė; išraiškingai posmus deklamavo skaitovės: Roma Girnienė ir Zita Klibavičienė; gitaros skambesiu ir dainomis dalinosi autorė /atlikėja Laura Stadalninkaitė.
Jaukaus susitikimo puošmena ir viešnia: poetė Dalia Teišerskytė.
Renginio vedėja ir moderatorė: Irena Blaževičienė.
Šis renginys yra pirmas, iš šešių „Pažink savo kraštą” renginių ciklo, įgyvendinant LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos patvirtintą priemonę „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse”. Projekte dalyvauti pakvietė BC „Spindulys”.
Dalinamės vakaro momentais.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content