Renginys „Pasirūpink savo sveikata“

2016 m.  rugsėjo 30 d.  14.oo val. Kauno viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2) Kauno pedagogų kvalifikacijos centras kartu su Kauno apskrities viešąja biblioteka kviečia į sveikatinimo renginį „Pasirūpink savo sveikata”, skirtą Tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai.

Lektorius – Dainius Pavalkis, LSMU Kauno klinikų profesorius, Kauno miesto mero patarėjas švietimo ir sveikatos apsaugos klausimams.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content