Renginio Žaliakalnio kaimynų ir jų augintinių diena „Pavizgink uodegą“ akimirkos

Žaliakalnyje, A.Samuolio-Samulevičiaus skvere, kauniečiai jau antrąsyk buvo susibūrę į atvirą kaimynų ir augintinių vakarą. Bendruomenės vakare visi buvo kviečiami ne tik bendrauti, bet ir skirti dėmesio savo augintinių gerovei – susibūrime dalyvavo tiek veterinarijos ekspertai, tiek šunų treneriai-dresuotojai.

 

Dėkojame visiems dalyvavusiems!

Skaityti daugiau: https://www.diena.lt/naujienos/kaunas/menas-ir-pramogos/zaliakalnyje-ypatingas-demesys-kaimynams-ir-ju-augintiniams-923410

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content