R. Bogdano knygos pristatymas Karo muziejuje

Kviečiame į R. Bogdano knygos pristatymą Karo muziejuje

Balandžio 4-ąją (antradienį) 17.30 val. kviečiame į Vytauto Didžiojo karo muziejų, kuriame vyks „Delfi“ žurnalisto ir politikos apžvalgininko, buvusio Aukščiausiosios Tarybos pirmininko patarėjo, Maidano įvykių dalyvio Ramūno Bogdano knygos „Dūris“ pristatymas (leidykla „Baltos lankos“).

Knygos pristatymo metu autorius klausytojus perkels dešimt metų atgal, į svarbiausius Ukrainos įvykius – pergale pasibaigusią Maidano revoliuciją, Krymo okupaciją, karo rytų Ukrainoje pradžią, aptars knygoje aprašomą ukrainiečių tautos virsmą karo sąlygomis. Pokalbio metu klausytojai turės galimybę išgirsti sukrečiančių ir kvapą atimančių detalių iš įvykių Ukrainoje, kurių liudininku buvo pats R. Bogdanas, taip pat įsigyti autoriaus knygą.

Pristatymo moderatorius: ats. plk. Saulius Guzevičius.

Renginys NEMOKAMAS!

Vytauto Didžiojo karo muziejaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content