Psichosocialinės reabilitacijos vasaros stovykla šeimoms auginančioms vaikus turinčius negalią

Labdaros ir paramos fondo „Algojimas” misija – keisti požiūrį į negalią.
Fondas tęsia pradėtas šeimų, auginančių negalią turinčius vaikus psichosocialinės reabilitacijos stovyklas, kuriose jau spėjo pabuvoti tūkstančiai šeimų ir savanorių.

Šiemetinių psichosocialinės reabilitacijos stovyklų, kuriose didžiąją dalį laiko skirsime sportui, sveikai gyvensenai ir kūno lavybai (juk po sėslaus karantino tai taip svarbu!), laikai (skliausteliuose nurodomas negalią turinčio vaiko amžiaus intervalas):

  • Pirma pamaina – liepos 27 – 31 (0-3 m.)
    • Antra pamaina – rugpjūčio 10 – 14 (14-18 m.)
    • Trečia pamaina – rugpjūčio 17 – 21 (3-6 m.)
    • Ketvirta pamaina – rugpjūčio 24 – 28 (7-13 m.)

Registracijos mokestis šeimai 120 Eur nepriklausomai nuo dalyvaujančių šeimos narių skaičiaus, todėl labai palanku daugiavaikėms šeimoms.
Registracijai užpildykite šią anketą:
https://forms.gle/MoSfgVLjWNNPKdQW7
Tikslią programą su veiklomis atrinktos šeimos gaus po apmokėjimo, likus savaitei iki stovyklos.

Stovyklos vyks šeimų pamiltoje kaimo turizmo sodyboje „Kernavės bajorynė“ https://www.kernavesbajoryne.lt/

Pirmenybė teikiama šeimoms iš šių 15 savivaldybių, kuriose stokojama fizinio aktyvumo veiklų: Kazlų Rūdos, Marijampolės, Kalvarijos, Telšių r., Vilniaus m., Mažeikių r., Birštono, Elektrėnų, Kretingos r., Visagino m., Anykščių r., Kupiškio r., Kauno m., Kauno r., Kaišiadorių r.

Projektą „ Aš galiu! Negalią turinčių vaikų ir jų šeimų įtrauktis į aktyvaus sporto veiklas šeimų psichosocialinės reabilitacijos stovyklose, veiklų tęstinumas ir plėtra“ remia Lietuvos Sporto rėmimo fondas.

Vienos iš 2019 m. vykusių stovyklų video nuoroda:

https://www.youtube.com/watch?v=x6ekYFz7rp0

https://www.facebook.com/LPF.Algojimas/

www.algojimas.lt
http://www.pojuciuklinika.lt/lt/apie-mus/kas-yra-pojuciu-klinika/16

 

 

Labdaros ir paramos fondo „Algojimas” informacija.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content