Projekto „Garsinkime Kauną – veikdami kartu” įgyvendinimo akimirkos.

2018 m. lapkričio 28 d. vyko netradicinė sporto diena – boulingo diena. Tai buvo labai džiugi žinia moksleiviams, nes dauguma boulingo kamuolius laikė pirmąjį kartą. Vieningai nusprendę kovoti be palengvinimų visi dalyviai atsisakė bortelių. Po žaidimo buvo susumuojami taškai ir nugalėtojai apdovanoti taurėmis ir saldainiais. Na, o už aktyvų dalyvavimą visų laukė skanios picos! Labai džiaugiamės tokiu dideliu būriu dalyviu ir šauniais moksleiviais.

 

2018-11-19 viktorina „Šimtmečio jaunimas” subūrė moksleivius ir leido išbandyti savo jėgas loginėse, muzikinėse ir kūrybinėse užduotyse. Visi noriai įsitraukė į žaidimą ir bandė iškovoti kuo daugiau taškų. Po įnirtingos kovos vaikai buvo pakviesti pasigaminti naminius dešrainius. Virtuvėje tvyrojo tikrai linksmos emocijos. Po užsiėmimų dar dauguma pasiliko pažaisti stalo žaidimų, susipažinti su bendraamžiais. 

2018 m. lapkričio 14 d. vyko orientacinės varžybos po Kauno miestą. Viso į varžybas užsiregistravo 5 komandos, kurios varžėsi dėl geriausiųjų titulo. Moksleiviai naudojosi viešuoju transportu ir aplankė žymiausias Kauno vietas. Džiaugiamės, kad moksleivius iš Gričiupio seniūnijos mokyklų palydėjo mokytojos, soc. darbuotojos ir aktyviai įsitraukė į organizacijos veiklą. Varžybų finišas- picerija, kurioje visi aptarė užduotis ir dalinosi įspūdžiais.

2018 m. lapkričio 12 d. įvyko pirmosios Taizè pamaldėlės šv. Antano Paduviečio parapijos namuose. Pamaldėlių metu buvo giedamos giesmės, buvo galimybė atlikti išpažintį ar pasikalbėti su kun. Sigitu Jurkštu. Dvasiniam pokalbiui kvietė ir ses. Donata. Vaikai ir jaunimas įsitraukė giedoti giesmeles, o nuoširdžiam pasikalbėjimui pasiryžo daugelis pamaldėlių svečių. Labai džiaugiamės, kad artėjant adventiniam laikotarpiui galime kartu pabūti bendrystėje ir rimtyje. 

VŠĮ „Gerumo rankos” informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content