Projektas „Atrask save”

Lietuvos darbo birža kartu su Jaunimo reikalų departamentu prie Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos vykdo projektą „Atrask save“.

Projektas yra skirtas neaktyviems ir nemotyvuotiems jauniems žmonėms. Kauno mieste projektą įgyvendina su jaunimu dirbanti organizacija VšĮ Actio Catholica Patria.

2016 m. birželio 9 d. 16 val. Kauno miesto savivaldybės didžiojoje salėje (Laisvės al. 96) vyks informacinis susitikimas. Kviečiame dalyvauti vietos seniūnaičius, daugiabučių namų bendrijų pirmininkus, savivaldybės įstaigų, kurie savo aplinkoje susiduria su neaktyviais, nemotyvuotais jaunuoliais, pastebi jų susibūrimo vietas. Bendradarbiaukime, suvienykime jėgas!

JAUNIMO GARANTIJOS ARTĖJANT VASARAI!

Šiltėjantys ir gražėjantys orai veja gyventojus į parkus, miesto centrą ir kitas susirinkimo vietas. Norime Jums priminti, jog Kauno mieste VšĮ Actio Catholica Patria vykdo projektą „Atrask save“.

Šis projektas skirtas pasiekti 15-29m. neaktyvius jaunuolius, įtraukti juos į veiklas ir kuriant lygiavertį santykį padėti jiems grįžti į švietimo sistemą, darbo rinką ar suteikti galimybę atlikti praktiką/stažuotę. Projektu „Atrask save“ siekiama jaunuoliui padėti pažinti save, suteikti galimybę įgauti savanorystės patirties, didinti motyvaciją neaktyviam jaunuoliui įsilieti į veiklas, skatinant profesines, asmenines ir socialines kompetencijas.

Mes siūlome:

  • Pagalbą ieškant darbo;
  • Tarpininkavimo su švietimo įstaigomis paslaugas;
  • Padėti išbandyti save savanorystėje (savanorystės metu kompensuojamos patiriamos išlaidos);
  • Susitikti ir kalbėtis svarbiais klausimais;
  • Ugdyti įgūdžius, reikalingus įsidarbinimui;
  • Erdvę saugiam ir įdomiam laisvalaikio praleidimui.

Svarbu: projekto metu dalyviams yra apmokamas PSD mokestis.

Jeigu savo aplinkoje matote jaunų žmonių, kuriems būtų aktualus šis projektas, susisiekite su vietos koordinatorėmis:

Lina: +37063143310, Giedrė: +37065580534

El.paštu: [email protected]

 

Atmintine

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content